Skip to content Skip to footer

Tedarik zinciri yönetiminde uçtan uca lojistik çözümler sunmayı hedefleyen Kartur, mikro ve makro dağıtım ağındaki güçlü altyapısını depolama faaliyetleriyle genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl başladığı depolama ve aktarma merkezi faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Kartur, İzmir’den sonra dün Ankara’da da yeni bir Depolama ve Lojistik Merkezi’ni hizmete açtı.

Kartur Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Haliloğlu, Ankara Depolama ve Lojistik Merkezi’nin açılışında yaptığı konuşmada, “Kartur olarak, lojistik hizmetlerimizin kapsamını ve kalitesini her geçen gün artırmaya devam ediyoruz. 50 il ve 3 milyon siparişe ulaştığımız dağıtım operasyonlarımızda, depolama ve aktarma merkezi ihtiyaçlarına yönelik yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

Haliloğlu ayrıca, Ankara’da yürütülen dağıtım operasyonunun hazırlık aşamasında gerekli tüm planlama, elleçleme, paketleme ve depolama faaliyetlerinin artık kendi merkezlerinde yürütüleceğini belirtti. 2024 yılında açmayı hedefledikleri diğer depolama merkezleriyle birlikte Kartur’un lojistik ağının ve hizmet kapsamının güçleneceğini vurguladı.

Leave a comment