Skip to content Skip to footer

Kartur Grup, lojistik sektöründe müşterilerine uçtan uca hizmet sağlama amacıyla yatırımlarına hızla devam ediyor. Şirket, lojistik sektöründe yaptığı faaliyetlerin ardından depolama hizmetleri alanında da atılım gösteriyor. Bu doğrultuda dün İzmir’de, Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’ni açılışı gerçekleştirildi.

Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’nin, 12 Ağustos günü yapılan açılışında Kartur Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Haliloğlu şöyle konuştu:

Değerli misafirlerimiz, çözüm ortaklarımız, çalışma arkadaşlarımız, hoş geldiniz.

Her sektörde hızın önemli bir figür haline geldiğini, lojistik sektöründe de her geçen gün artan müşteri beklentilerini karşılamak için daha hızlı bir şekilde teslimat yapmanın önemini artık hepimiz biliyoruz. Mikro ve makro dağıtım alanında da biz de uzun zamandır, kurumsal firmalara hizmet veriyoruz.Müşterilerimize, uçtan uca lojistik hizmetleri verirken, 2023 yılı içinde de öz mal kamyon, kamyonet, hafif ticari ve çekicilerden oluşan frigofrik filo yatırımlarımıza ek olarak müşterilerimizin lojistik ve depolama ihtiyaçlarını karşılamak için Ege Bölge Lojistik ve Depolama Merkezi’ni hizmete sunmaya karar verdik. Gelecekte de yine farklı yatırımlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda sizlerle bir araya geleceğiz. Birliğimiz için hepinize teşekkür ederiz.

Lojistikten personel taşımacılığına, turizmden inşaata birçok alanda faaliyetlerine devam eden Kartur Grup, son yıllarda hızla büyüyen mikro ve makro dağıtım sektöründe, yaptığı yatırımlar ile birlikte de sektördeki iddiasını sürdürüyor.

Şirket, müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak ve depolama kapasitesini artırmak amacıyla İzmir’in Menderes semtinde açılan alan hem depo hem de bölge temsilciği olarak faaliyet gösterirken, bu doğrultuda yerel halka istihdam imkânıda sağlayarak hizmet verdiği kurumsal markaların depolama konusundaki da çözüm ortağı olacak.

Hakkımızda:

Kartur Şirketler Grubu’nun temelleri 1999 yılında İstanbul’da atılmıştır. Sektörünün ilklerinden olan ve büyük hedefler ile yola çıkan Kartur, ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesi ile uluslararası düzeyde söz sahibi ve lider olan markalar ile çalışmaya başlamıştır. Kartur, lojistikten personel taşımacılığına, turizmden inşaata birçok alanda faaliyetlerine ve yatırımlarına devam etmektedir.

Geçen yıllar içinde ürün taşımacılığından personel taşımacılığına, turizmden inşaat sektörüne kadar birçok alana yatırım yapan Kartur, Her gün bayi, zincir market, mağaza ve nihai tüketicilere teslim ettiği 10.000’den fazla sipariş, kat ettiği 50.000 kilometre, güçlü araç filosu ve eğitimli personelleri ile Türkiye’nin 7 bölgesinde kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Geleceğe dönük büyük planları olan Kartur; Dış Ticaret, Enerji ve Otomotiv sektöründe de yatırımlarına devam etmektedir.